Вестник Земя

Коопмедия            ЦКС
НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Пон23102017

Брой 204, Година XXVII

Валута: 1 USD = 1.65496 BGN1 GBP = 2.18229 BGN1 CHF = 1.6865 BGN
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Гришо: Надеждата умира последна

Гришо: Надеждата умира последна

Григор Димитров бе много самокритичен в изказването си след драматичната победа над Райън Харисън във втори кръг на тенис турнира от сериите “Мастърс” в Шанхай. “Предполагам, че надеждата умира последна. Губех с 3:6, а Райън играеше феноменално и наистина заслужаваше победата. Аз обаче се чувствах добре и не мислех, че може да загубя. Това е нов турнир в нов град с нов корт и нови топки, така че бях ръждясал, образно казано. Трябваше ми малко време да се настроя в обстановката, защото е първи мач. За мен са много важни двубоите, в които не играя добре и постигам победа, те се ценят най-много. В третия сет нивото ми поспадна в един момент — водех с брейк, но направих много слаб сервис-гейм, а той започна да рискува с ударите си и ръцете му станаха по-ефективни. След това трябваше да се боря постоянно за оставането си в мача, но сигурното е, че не трябва да правя такива грешки. Това беше добър урок за мен, ще го запомня и в следващите срещи ще гледам да не правя такива грешки”, анализира двубоя Гришо.

Според мен такъв тип мачове дават повече увереност от перфектен двубой. Аз лично го ценя повече, особено при обрат след три мачбола, тъй като понякога е изключително трудно да намериш начин да победиш, без да играеш най-добрия си тенис. Сега ми трябва добра почивка, нямам търпение за следващия мач”, заяви Димитров след дуела с Харисън.

Икономика

Цената на кравето масло набъбна с още 9.5 %

Цената на кравето масло набъбна с още 9.5 %

Цената на кравето масло се повиши с още 9.5% на едро през изминалата седмица. Това сочат данните на Държавната комисия по стоковите борси и …

Прочети още:

Loading...

Култура

Прожектират „Ветрената мелница” на премиерата на Емилия Радева

Прожектират „Ветрената мелница” на премиерата на Емилия Радева

Талантливата актриса с първа биографична книга

Голямата актриса Емилия Радева ще събере столичния елит на премиерата на новата си книга „Ние,…

Прочети още:

Loading...

Свят

Земеделие

Говедовъдите поискаха диалог с МЗХГ за бъдещето на сектора

Говедовъдите поискаха диалог с МЗХГ за бъдещето на сектора

От бранша изпратиха доклад за състоянието на сектора на ведомството и търсят начини за формиране на стратегия

Какви са слабите и силните мест…

Прочети още:

Loading...