Валута: 1 USD = 1.72002 BGN1 GBP = 2.19547 BGN1 CHF = 1.73098 BGN
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Победа за Антон Недялков и ФК Далас

Победа за Антон Недялков и ФК Далас

Българският национал игра цял мач при успеха на своя тим

Българският национал Антон Недялков игра цял мач при победата на ФК Далас с 1:0 срещу Ню Ингланд Ревълюшън в мач от американската МЛС. С това отборът на бившия играч на Литекс и ЦСКА зае пето място в Западната конференция и 11-о в общото класиране.

Джакори Хейс вкара първия си гол в лигата, след като засече центриране на Роланд Лама в 76-ата минута. По този начин ФК Далас стана едва вторият отбор без загуба през редовния сезон, а другият е лидерът в генералното класиране Ню Йорк Сити.

В същото време легендата на българския футбол Христо Стоичков интервюира Златан Ибрахимович и Бастиан Швайнщайгер преди сблъсъка от американската МЛС между бившия му клуб Чикаго Файър и ЛА Галакси на “Тойота Парк“ в Чикаго.

От разпространените от ЛА Галакси и Чикаго Файър снимки във Фейсбук се вижда, че двете футболни знаменитости искрено се забавляват в компанията на носителя на “Златната топка”. Стоичков в момента се изявява в ролята на журналист за американската телевизия за испаноговорящи “Унивижън”, чийто спортен канал излъчи на живо срещата, която се изигра пред пълни трибуни.

Успехът грабна отборът на ЛА Галакси, като победното попадение отбеляза Златан Ибрахимович. Шведският нападател се разписа с глава след центриране на Ашли Коул в добавеното време на първата част. Галакси е втори на Запад и седми в генералното класиране.