Вестник Земя

Коопмедия                      ЦКС
                      НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Нед22092019

Брой 183, Година XXX

Валута: 1 USD = 1.76726 BGN ↓ 1 GBP = 2.20412 BGN ↓ 1 CHF = 1.78289 BGN ↑
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Кобрата “нокаутира“ с думи Тайсън Фюри

Кобрата “нокаутира“ с думи Тайсън Фюри

Кобрата “нокаутира“ с думи Тайсън Фюри

Българският боксьор отвърна в остър тон на заканите на Циганския крал

Официалният претендент на IBF в тежка категория Кубрат Пулев отговори на нападките на бившия световен шампион на WBA, IBF и WBO и настоящ линеен първенец Тайсън Фюри по повод отказа на българския боксьор да се бие с него. Кобрата твърди, че всъщност ситуацията е точно обратната. Думите на Кобрата са в отговор на обвиненията на британеца, че много боксьори, сред които и българинът, са отказали да се изправят срещу него. Циганския крал се закани да рита задника на Пулев по целия път до България.

“Фюри използва мен и някои други боксьори, за които знае, че в момента не сме на разположение поради различни причини, само за да може да си прави безплатна реклама. Преди няколко години той отказа да се бие с мен и то не защото беше ангажиран, както аз съм сега. Той беше на разположение, но просто се уплаши“, заяви Кубрат.

След като спечели с единодушно решение на съдиите срещу братовчеда на Тайсън Фюри - Хюи Фюри, миналия октомври в „Арена Армеец”, Пулев стана задължителен претендент за титлата на IBF и сега чака победителя от предстоящия реванш между Анди Руис и Антъни Джошуа.

“Първата ми цел е да стана световен шампион, продължи българският боксьор. - А не да се бия само с произволни неизвестни противници, каквото прави Тайсън Фюри. Спечелването на тези колани в момента е основният ми приоритет. Ще дойде редът на Фюри и когато това стане, ще го направя също толкова безсилен, колкото братовчед му, който също много говореше“, уверен е българинът.

България

Култура

Уди Алън пред „Фигаро”: Не се чувствам отлъчен!

Уди Алън пред „Фигаро”: Не се чувствам отлъчен!

Винаги съм бил романтик. Моят романтизъм е начин да виждам нещата - очарователен, изненадващ и ироничен. Докато реалността в най-добрия случ...

Прочети още:

Loading...

Свят

Земеделие