Вестник Земя

Коопмедия                      ЦКС
                      НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Пон14102019

Брой 198, Година XXX

Валута: 1 USD = 1.7711 BGN ↓ 1 GBP = 2.23477 BGN ↑ 1 CHF = 1.774 BGN ↓
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Меси опроверга всички информации, че напуска Барселона догодина

Меси опроверга всички информации, че напуска Барселона догодина

Аржентинската супер звезда Лео Меси, категорично опроверга всички информации, че ще напусне сегашния си клуб. “Барселона е моят дом. Не искам да си тръгвам оттук, искам да печеля още трофеи с отбора“, каза Меси в специално интервю за “Sport“. Така той отговори на информациите, че през следващото лято може да облече екипа на новия клуб на Дейвид Бекъм в американската футболна лига Интер (Маями).

Меси има клауза в договора, която му позволява още през лятото на 2020 година да напусне Барселона, но по всичко изглежда, че това е повече застраховка за играча, отколкото реална възможност. „Да, истина е, че имам такава клауза. Но тук е моят дом и аз не искам да си тръгвам. От друга страна, искам всяка година да печелим всичко“, коментира още аржентинецът. „Щях да бъда много доволен, ако Неймар се бе върнал в Барселона. В действителност не знам дали Барселона направи всичко възможно неговото завръщане да стане факт. Истината е, че преговорите с ПСЖ не са лесни“, добави Лео.

„Никога не съм натискал ръководството да подпише с Неймар, просто аз и останалите играчи дадохме мнението си. Всички казват, че аз съм бил отговорен за осъществяването на трансферите, но виждате, че това не е истината“, заяви звездата на Барселона.

„Антонела е всичко за мен. Тя е страхотна партньорка, която ме разбира чудесно. Много е важно да имаш такъв човек до себе си, особено в лошите моменти. Тя знае как да се отнася с мен точно в тези етапи“, каза Лионел Меси за своята съпруга.

България

Икономика

БАБХ забрани свободната паша на домашни прасета в страната

БАБХ забрани свободната паша на домашни прасета в страната

Със заповед РД 11-2005 на изпълнителния директор на Българската агенция за безопасност на храните проф. д-р Паскал Желязков от 10 октомври н...

Прочети още:

Loading...

Култура

Свят

Земеделие

СовЕкон: Пшеницата поскъпва бързо

СовЕкон: Пшеницата поскъпва бързо

Отслабването на еврото спрямо долара подкрепя износа на хлебно зърно от Европа

Експортните цени за руска пшеница се увеличиха с 6,5 долара, д...

Прочети още:

Loading...