Вестник Земя

Коопмедия                      ЦКС
                      НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Пет22112019

Брой 227, Година XXX

Валута: 1 USD = 1.76854 BGN ↑ 1 GBP = 2.28178 BGN ↓ 1 CHF = 1.78175 BGN ↑
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Шеф на ЦСКА: Не искахме да сменяме Люпко Петрович

Шеф на ЦСКА: Не искахме да сменяме Люпко Петрович

Шеф на ЦСКА: Не искахме да сменяме Люпко Петрович

Треньорът сам подаде оставка, ние нямахме намерение да правим рокада в щаба, заяви Кристиано Джарета

Спортният директор на ЦСКА Кристиано Джарета даде интервю пред tuttomercato, в което говори за ситуацията при „червените“, треньорската смяна на Люпко Петрович и други наболели проблеми на „Българска армия”. “Треньорът сам подаде оставка, ние нямаше да го сменим. Сега продължаваме напред с досегашния му помощник. Вярвам, че той ще бъде много добър треньор. За момента това е идеалното решение“, каза Джарета.

Италианецът отрече да е търсил своя сънародник Серсе Косми , който в момента води Венеция, за треньор на ЦСКА. „Никога не съм говорил със Серсе да дойде в България. Аз оценявам спецификата на първенството, играчите и местната култура. Това е причината да не предлагам Косми за треньор в България. Това е специалист, с когото с удоволствие бих работил в Италия“, допълни още спортният директор на „червените“.

„Искаме да сме в тройката. Стремим се към първото място. В момента имаме по-малко точки от очакваното, но се надявам да наваксаме“, оптимист е Кристиано Джарета.

ЦСКА победи с 3:1 като гост втородивизионния Пирин (Благоевград) в контролна среща, която бе втора за Милош Крушчич начело на тима. Две от попаденията бяха дело на Евандро (10 и 52), а третият гол вкара Пламен Гълъбов (30). За “орлетата“ точен бе Брадли Меледже (21).

Новият треньор на ЦСКА Милош Крушчич говори след победата с 3:1 над Пирин. “Тази проверка беше много полезна срещу добър съперник като Пирин. Играхме след три дни тежки тренировки в Банско. Най-важното беше всички да са здрави и готови за следващия мач срещу Локомотив (Пловдив) на 20 октомври. Опитваме се да играем агресивен и нападателен футбол. Ще видим на терена дали ще се получи“, каза Крушчич.

Сърбинът отказа да коментира ситуацията с Николай Бодуров. “И Люпко Петрович го каза - по тази тема много се изговори. Аз не искам. Други трябва да говорят. Бодуров е добър футболист. Мислите ми са само за тима и какво трябва да правим на терена. Какво се пише и говори, какво може да стане или да не стане - не ми влияе“, завърши треньорът на “червените“.

Двама от играчи на ЦСКА са с контузии, съобщи сайтът на столичани. Става дума за талантливия младок Митко Митков и новата звезда на тима Томи Юрич. Играчите са получили травми на лагера в Банско и затова не играха в контролата срещу Пирин.

България

Икономика

Властта пак се направи на Дядо Колеида

Властта пак се направи на Дядо Колеида

Борисовобяви,че отпуска по 40 лева на 1 276 200 най-бедни пенсионери

В началото на правителственото заседание, “докато медиите са още тук“, п...

Прочети още:

Loading...

Култура

Свят

Земеделие

Засега: Фермерите отпадат напълно от Закона за горивата

Засега: Фермерите отпадат напълно от Закона за горивата

Регистрационните режими няма да важат за земеделските производители, а единствено за търговците на горива

Земеделските производители ще бъдат...

Прочети още:

Loading...