Вестник Земя

Коопмедия                      ЦКС
                      НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Пет21022020

Брой 289, Година XXX

Валута: 1 USD = 1.81095 BGN ↑ 1 GBP = 2.35223 BGN ↓ 1 CHF = 1.84147 BGN ↓
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Тодор Янчев: Лудогорец е доста крачки пред ЦСКА и Левски

Тодор Янчев: Лудогорец е доста крачки пред ЦСКА и Левски

Тодор Янчев: Лудогорец е доста крачки пред ЦСКА и Левски

В казахстанското футболно първенство могат да играят до шестима чужденци, разкри помощникът на Стойчо Младенов

Помощникът на Стойчо Младенов в Кайсар - Тодор Янчев, даде интервю пред Sportal.bg в Турция. Бившият капитан на ЦСКА говори както за футбола в Казахстан, така и за efbet Лига, която следи от чужбина. “Благодарен съм, че имам възможност да работя с един от най-добрите специалисти в България - Стойчо Младенов. Попивам от него всяка футболна ситуация, имам амбиция и мечти да следвам треньорството, нужните лицензи си ги имам, но действам стъпка по стъпка. Първенството на Казахстан си има своя специфика, всяка година им е по-добра. Астана стана хегемон благодарение на Мъри Стоилов, всяка година играят в Европа. В България това го направи Лудогорец. В Казахстан имат право да играят шестима чужденци, другите трябва да са казахстанци”, каза Янчев.

„Всички фенове на ЦСКА искаме да виждаме отбора на първо място, но в момента Лудогорец е доста крачки пред „червените” и Левски. Тази година приятно впечатление ми прави Локомотив (Пловдив), но пак казвам, че селекцията и начинът на работа в Лудогорец е на доста високо ниво. Надявам се година след година ЦСКА да намери своя шампионски път”, продължи бившият капитан на „червените”.

„ЦСКА 1948? Те следват своя път, по който тръгнаха. След края на този сезон може би ще са в “А“ група. И там има доста привърженици, които подкрепят ЦСКА 1948 - всеки има право на избор, следим какво става в българския футбол. Мога да кажа на всички цесекари, че ги обичам. Подкрепяме ЦСКА от далечен Казахстан“, сподели Янчев пред камерата на Sportal TV.

Икономика

Култура

Свят

Земеделие

7,7 млрд. лв. са инвестициите в агросектора за периода 2014-2019 г.

7,7 млрд. лв. са инвестициите в агросектора за периода 2014-2019 г.

2020 година е ключова за земеделския отрасъл в Европейския съюз,обяви аграрният министър Десислава Танева при откриването в Пловдив на Мегаф...

Прочети още:

Loading...