Вестник Земя

Коопмедия                      ЦКС
                      НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Пон25052020

Брой 100, Година XXXI

Валута: 1 USD = 1.77803 BGN ↓ 1 GBP = 2.17452 BGN ↓ 1 CHF = 1.84026 BGN ↓
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Чочев прогнозира намаляване на трансферните суми за играчи

Чочев прогнозира намаляване на трансферните суми за играчи

Чочев прогнозира намаляване на трансферните суми за играчи

Националът на България – Ивайло Чочев, е поредният спортист, който се включи в #Backstage тренда в Youtube, където известни родни състезатели говорят на различни теми, докато са в изолация. Играчът на италианския Пескара сподели какво е състоянието му, докато се възстановява от контузията си, какви дейности извършва с цел по-бърза рехабилитация, спазва ли хранителен режим, ситуацията в европейския футбол и националния отбор. “Моето състояние се подобрява след направени 3 операции и 1 година извън терените. Мисля, че наближава моето завръщане. Имам издадена програма от доктора, която трябва да изпълнявам. По две тренировки на ден с уредите вкъщи и малко импровизация. По-трудно е. Имам нужда от фитнес, от възстановителни центрове“, започна футболистът.

“В 5 или 6 дни от седмицата се храня здравословно. Позволявам си в 1 ден от седмицата да ям по-забранени за нас, спортистите, храни. Справям се като всички хора с изолацията. Седене вкъщи, четене на книги, гледане на телевизия и сериали. Още повече, че аз имам да тренирам по 2 пъти на ден“, разкрива българинът.

“Уикенд без футбол не е интересен. На отборите се отразява финансово. От гледна точка на футболистите това прекъсване ще се отрази физически. След 4-5 години няма да се дават подобни големи суми за играчите“, смята Ивайло Чочев.

Икономика

Култура

Свят

Земеделие