Вестник Земя

Коопмедия                      ЦКС
                      НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Пон25052020

Брой 100, Година XXXI

Валута: 1 USD = 1.77803 BGN ↓ 1 GBP = 2.17452 BGN ↓ 1 CHF = 1.84026 BGN ↓
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Царско село остана без треньор

Царско село остана без треньор

Никола Спасов коментира раздялата с новака в Първа лига - Царско сел, след като от клуба обявиха, че двете страни са разтрогнали договорните си взаимоотношения по взаимно съгласие. В предаването “Домът на футбола“ по DIEMA SPORT наставникът потвърди, че решението е било взето по този начин и е съвпаднало с прекъсване на шампионата заради извънредното положение в страната. “Това са нормали неща във футбола. Не ми се случва за първи път. Просто едно спонтанно решение - и мое, и на собственика. Споделих, че не искам да продължа работата си в Царско село и исках да използвам прекъсването. Разтрогнахме по взаимно съгласие, всичко е нормално, животът си продължава и няма никаква драма“, заяви Спасов.

“Началото в Първа лига не ми беше лесн. Чужденците започнаха по един начин, после докато се интегрират, докато подсилим отбора. Нещата не се случваха, както искаме. Пикът дойде с победата срещу ЦСКА, но ние вече доста време работехме с един и същ състав. Голямата разлика в отбора направиха именно чужденците. Благодарение на тях Царско село се представи добре, особено през пролетния полусезон. Жалко, че първенството се прекъсна, защото от последните 4 мача бяхме с 2 победи“, продължи Спасов.

“На мен ми е лесно да работя с бразилци. Те бяха в основата на добрите резултати, но не само те. Момчетата с френски паспорти също. Преди зимата направихме договори с Бахамбула, с Джони, които са много силни попадения. Родни бе едно момче, което успя да пробие на пазара и направи добро впечатление. Хората, които привлякохме есента, и това, което направихме като отбор в последните мачове, е основното“, анализира своята работа Никола Спасов.

За финал наставникът призна, че е отворен за предложения от други тимове.

Икономика

Култура

Свят

Земеделие