НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Чет03122020

Брой 233, Година XXXI

Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Янтра изпусна победата над дубъла на Лудогорец

Янтра изпусна победата над дубъла на Лудогорец

Отборите на Янтра (Габ­рово) и Лудогорец II завър­шиха наравно 2:2 в пос­лед­ния мач от десетия кръг на Втора лига. Домакините на два пъти излизаха нап­ред в резул­тата, но в пос­лед­ната минута на срещата гос­тите стиг­наха до точ­ката.

Още в третата минута Хрис­тиян Кожухаров откри резул­тата, но Петър Ген­чев изравни в 27-ата. Малко преди почив­ката Мар­тин Ангелов отново изведе габ­ровци нап­ред, а в самия край на срещата Димитър Мит­ков с дежур­ния си гол донесе точ­ката на Лудогорец.

В класирането Янтра заема 14-а позиция с актив от 4 точки, а Лудогорец е пети с 16. Водач е Кариана (Ерден) с 23 точки, пред Локомотив (София) – 22 и Пирин (Благоев­г­рад) – 19.